Drevený obal so srdiečkom s kvetináčom, 27x27x20 cm Český výrobok
Kód: 41128-00Súvisiaci tovar
Betónový kvetináč ľahký - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 27x27x20 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.29 kg |
| EAN: | 8592429411281 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička so srdcom - tmavá, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom a kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
