Dřevěný závěsný obal na květináč, 27x27x21 cm, český výrobek
Kód: 41516-00Související produkty
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný závěsný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva. Vnější rozměr 27x27x21 cm. Vnitřní rozměr 25x25x20 cm. Vhodné pro samozavlažovací květináč o rozměrech 25x25x20 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Vhodný květináč naleznete v naší nabídce pod kódem 39974. Květináč není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 8592429415166 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 27 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



