Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Kód: 41257-00Související produkty
Samozavlažovací truhlík 50cm - doplněk k dřevěným obalům na květináče
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a natřený na bílo. Uprostřed je vyříznuté srdce. Vnější rozměr 52x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 50x19,5x15cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 50x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu na vnitřní dřevěné příčce. Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 41122. Truhlík není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429412578 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 52 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



