Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm Český výrobek
Kód: 40989-00Související produkty
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináči je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Prostřední příčky jsou natřené bíle a zdobené motivem krajky. Vnější rozměr 32x17x15cm. Vnitřní rozměr 30x15x15 cm. Součástí výrobku jsou dva kulaté květináče o průměru 15cm. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 8592429409899 |
| Barva: | Přírodní, Bílá |
| Délka: | 32 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



