Drevený obal na kvetináč tmavý, 62x21,5x18cm Český výrobok
Kód: 41166-00Súvisiaci tovar
Samozavlažovací kvetináč 60 cm - doplnok k dreveným kvetináčom, nie je k dispozícii samostatne
Drevená krabička so srdcom, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 27x27x21cm Český výrobok
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevený kryt skrinky je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je morený. Vonkajšie rozmery 62x21,5x18cm. Vnútorné rozmery 58x17,5x18 cm. Vhodné pre samozavlažovací box s rozmermi 60x19x16,5, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodnú truhlicu nájdete v našej ponuke pod kódom 40669. Truhlica nie je súčasťou balenia. Nie je určený na priamy kontakt s vodou. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| EAN: | 8592429411663 |
| Barva: | Hnedá |
| Dĺžka: | 62 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený obal na dva hrnce s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
