Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Kód: 41008-00Související produkty
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s truhlíkem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený hnědou barvou. Uprostřed je vyříznuté srdce. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x15cm. Součástí výrobku je samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Není určené pro venkovní použití - přímý styk s vodou.Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429410086 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Nic
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



