Dřevěný obal s květináči - tmavý, 47x17x15cm Český výrobek
Kód: 41000-00Související produkty
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináči je vyrobený z masivního mořeného smrkového dřeva. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 45x15x15 cm. Součástí výrobku jsou tři kulaté květináče o průměru 15cm. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429410000 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



