Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21x18cm Český výrobek
Kód: 40934-00Související produkty
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s truhlíkem je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 62x21x18cm. Vnitřní rozměr 58x18x18 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.18 kg |
| EAN: | 8592429409349 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



