Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm Český výrobek
Kód: 40673-00Související produkty
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 62x21,5x18cm. Vnitřní rozměr 58x17,5x18 cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu na vnitřní dřevěné příčce. Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 40669. Truhlík není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 8592429406737 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



