Small wooden pallet, 30 x 19 x 7 cm, Czech product
Code: 43367-00Related products
Wooden squirrel decoration, solid wood 12 x 11.6 cm, Czech product
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€10
Wooden decoration squirrel, solid wood 12 x 11,6 x 2 cm, Czech product
Wooden wall decoration Deer 41 cm
on stock
€15,20
Wooden decoration Deer on the wall 41 cm Czech product
New
€5,60
Wooden leaf decoration, size 22 cm, product from Czech Republic COLOURED WOODEN BOARD MUST BE ORDERED SEPARATELY
Product detailed description
The wooden pallet is made of solid spruce wood. This small palette will find a wide range of uses in your home and garden. You can paint it to match the rest of your home. You can use it as a flower stand or for serving food. Pallet size is 30 x 19 x 7 cm Czech product
Additional parameters
| Category: | Separate Decorations |
|---|---|
| Weight: | 0.46 kg |
| EAN: | 8592429433672 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 30cm |
| Width: | 19 cm |
| Height: | 7cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 30 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
