Wooden heart with engraved text Enjoy little things, solid wood, 16x15x1 cm
Code: 28757-00Related products
Wooden heart with text Welcome to us, solid wood, 16 x 15 cm
Wooden heart with text House without dog..., solid wood, 16 x 15 cm
A wooden heart with the text "super grandma" is an ideal decoration for any grandmother who appreciates personal and warm gifts.
A wooden heart with the text "for a dear mum" is an ideal decoration that will delight every mum and add a cozy atmosphere to the home.
Wooden heart with text I love you, solid wood, 16 x 15 cm
This wooden heart with the text "for wonderful parents" is an ideal gift for expressing gratitude and love. It works great as a home decoration.
Wooden heart with text Good mood does not solve..., solid wood, 16 x 15 cm
Wooden heart with text Welcome to Grandma and Grandpa, here..., solid wood, 16 x 15 cm
Product detailed description
The wooden heart decoration with engraved text for hanging is made of solid beech wood and the heart is painted white on the surface. Dimensions are 16 x 15 x 1 cm. The wood is treated with natural oil.
Additional parameters
| Category: | Heart |
|---|---|
| Weight: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592429287572 |
| Color: | white |
| Length: | 16 cm |
| Width: | 15cm |
| Height: | 1cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Srdce |
| Size: | 16 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden heart with text Home blessing..., 21 x 20 cm
Wooden heart with text Miracles happen to those who believe in them, solid wood, 16 x 15 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
