Wooden heart with engraved text - Follow your dreams, solid wood, 16x15x1 cm
Code: 26140-00Related products
Wooden heart with text We may not have everything..., solid wood, 16 x 15 cm
Wooden heart with inscription Family is where life begins..., solid wood, 16x15 cm
This wooden heart with the text "for wonderful parents" is an ideal gift for expressing gratitude and love. It works great as a home decoration.
Product detailed description
The wooden heart decoration with engraved text for hanging is made of solid beech wood and the heart is painted white on the surface. Dimensions are 16 x 15 x 1 cm. The wood is treated with natural oil.
Additional parameters
| Category: | Heart |
|---|---|
| Weight: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592429261404 |
| Color: | white |
| Length: | 16 cm |
| Width: | 15cm |
| Height: | 1cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Srdce |
| Size: | 16 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
This wooden heart with the text "for joy" is an ideal decoration for your home or as a gift for loved ones. Made from quality wood, it brings natural beauty and coziness.
Wooden heart with text Miracles happen to those who believe in them, solid wood, 16 x 15 cm
Wooden heart with text Welcome to Grandma and Grandpa, here..., solid wood, 16 x 15 cm
A wooden heart with the text "for a dear mum" is an ideal decoration that will delight every mum and add a cozy atmosphere to the home.
Wooden heart with text Welcome to us, solid wood, 16 x 15 cm
Wooden heart with text House without dog..., solid wood, 16 x 15 cm
Wooden decoration Heart on the wall - black 20 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
