Wooden Advent candlestick with bark, solid wood, 28x10x3 cm
Code: 36113-00Related products
Tea light candle red
White tea light candle
Wooden candlestick star, diameter 16 cm
Wooden candle holder, 19 cm
Wooden candle holder with heart motif, solid wood, 15 cm, Czech product
Product detailed description
Wooden Advent candle holder with bark for four candles is made of solid alder wood. Dimensions are 28 x 10 x 3 cm. The candle holder includes glass cups for tea lights.Additional parameters
| Category: | Candle Holders and Tealight Holders |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429361135 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 28 cm |
| Width: | 10cm |
| Height: | 3cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 28 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Alder with bark solid |
| The item has been sold out… | |
Wooden candlestick tree, 10 cm
Wooden candlestick angel with trumpet with insert, solid wood, 10x7.5x1.5 cm
Wooden candlestick star, diameter 11 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
