Wooden horse, solid wood, 6x5.5x2 cm
Code: 35386-00Related products
Wooden piggy bank in the shape of an elephant, solid wood, 20.5x15.6x4.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
Product detailed description
The wooden horse decoration is made of solid alder wood, the size is 6 x 5,50 x 2 cm, the wood is treated with natural oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Children's room decoration |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592429353864 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 6 cm |
| Width: | 5.5 cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Horse |
| Size: | 6 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Solid alder |
Wooden puzzle rocking bear, solid wood of two types of wood, 13.5x12x3 cm
Currently unavailable
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
