Wooden napkin stand with a pebble motif, solid wood, 12.5x6.5x3.5 cm
Code: 37764-00Related products
Wooden napkin holder in the shape of a flower, solid wood, 12.5x6.5x3.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€10
Wooden napkin holder in flower shape, solid wood, 12,5x6,5x3,5 cm
Wooden napkin stand in the shape of a deer, solid wood, size 13 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€8,40
Wooden napkin stand in the shape of a deer, solid wood, size 13 cm
Product detailed description
Wooden napkin holder with pebble motif is made of solid alder wood, the size is 12,50 x 6,50 x 3,50 cm, the holder is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Wooden Napkin Holders and Spice Racks |
|---|---|
| Weight: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592429377648 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 12.5 cm |
| Width: | 6.5 cm |
| Height: | 3.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 12 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Solid alder |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
