Dřevěný podnos s miskami oválný, masivní dřevo, rozměr: 35x25x2 cm
Kód: 30131-00Související produkty
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Detailní popis produktu
Dřevěný oválný podnos se skleněnými servírovacími mističkami je vyrobený z masivního bukového dřeva, rozměr je 35 x 25 x 2 cm, součástí podnosu jsou dvě skleněné mističky, podnos je na povrchu ošetřen olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592429301315 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 35 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 25 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



