Dřevěná miska nachos oválná, masivní dřevo, rozměr 25x20x4,5 cm
Kód: 30154-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru půleného srdce s podnosem ve tvaru srdce, masivní dřevo, 19,6x18,6x2 cm. Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěná miska nachos oválná je vyrobená z masivního bukového dřeva a součástí misky je skleněná mistička, rozměr je 25 x 20 x 4,50 cm, miska je na povrchu ošetřená olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429301544 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 25 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Designová dřevěná miska na ořechy ve tvaru ořechu s integrovaným louskáčkem. Mozaikové provedení ze 2 druhů masivního dřeva, 28×23×4,5 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



