Dřevěná miska mozaika ve tvaru srdce, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, 25x25x4,5 cm
Kód: 25702-00Související produkty
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Designová dřevěná miska na ořechy ve tvaru ořechu s integrovaným louskáčkem. Mozaikové provedení ze 2 druhů masivního dřeva, 28×23×4,5 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná miska ve tvaru srdce s detailem mozaiky je vyrobena z masivního dřeva buku, amerického ořechu a gabonu, rozměr je 25 x 25 x 4,50 cm, miska je na povrchu ošetřena olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429257025 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 25 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 25 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Kombinace barevných dřevin |
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska kulatá, dělená, masivní dřevo, 20x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



