Wooden bowl mosaic in the shape of a leaf, solid wood, 3 types of wood, size 22x10.50x2.50 cm
Code: 29833-00Related products
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€12,36
Wooden bowl, solid wood, 20 cm
Wooden bowl "bear paw" with 4 shots, solid wood, size 18 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€19,80
Wooden bowl in the shape of a paw with 4 shots, solid wood, size 18 cm. Product of Czech Republic
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
on stock
€19,80
Mosaic wooden bowl in the shape of a pig, solid wood, 2 types of wood, size 20x12.50x2.50 cm
Product detailed description
The wooden bowl in the shape of a leaf with mosaic detail is made of solid maple, mahogany and American walnut, the size is 22 x 10,50 x 2,50 cm, the bowl is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Bowls and plates |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592429298332 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 10.5 cm |
| Height: | 2.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | List |
| Size: | 22 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | American walnut solid, Javor masiv, Mahogany solid wood |
Round wooden bowl, divided, solid wood, 20x4.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€27,60
Wooden bowl round, split, solid wood, 20x4,5 cm. Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
