Dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem, masivní dřevo mahagon, 23x28x4,5 cm
Kód: 26060-00Související produkty
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru veverky, masivní dřevo, velikost 21,5x17 cm
Detailní popis produktu
Elegantní louskáček na ořechy spojený s dřevěnou miskou je ideální volbou pro stylové servírování. Integrovaný louskáček umožňuje pohodlné louskání ořechů přímo u stolu, bez potřeby dalších pomůcek.
Mahagonové masivní dřevo dodává výrobku luxusní vzhled a olejová povrchová úprava vhodná pro styk s potravinami chrání dřevo při každodenním používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429260605 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 23 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 28 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Mahagon masiv |
Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Dřevěná miska kulatá, dělená, masivní dřevo, 20x4,5 cm. Český výrobek
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Dřevěná miska ve tvaru půleného srdce s podnosem ve tvaru srdce, masivní dřevo, 19,6x18,6x2 cm. Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



