Dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, 28x23x4,5 cm
Kód: 28965-00Související produkty
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Detailní popis produktu
Praktický louskáček na ořechy integrovaný do dřevěné misky ve tvaru ořechu je ideální pro každodenní pohoštění i slavnostní chvíle. Ořechy můžete rovnou servírovat i louskat na jednom místě.
Kombinace dvou druhů dřevin vytváří kontrastní kresbu a každý kus je originál. Povrch je ošetřen olejem vhodným pro styk s potravinami, který zajišťuje dlouhou životnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429289651 |
| Barva: | Přírodní, Hnědá |
| Délka: | 28 cm |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Ořech |
| Velikost: | 28 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Kombinace barevných dřevin |
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Dřevěná miska kočka, masivní dřevo, velikost 21 cm, český výrobek
Dřevěná miska, masivní dřevo, 20 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



