Dřevěná miska ovál, masivní dřevo, rozměr 22x12x4,5 cm
Kód: 30065-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska ve tvaru půleného srdce s podnosem ve tvaru srdce, masivní dřevo, 19,6x18,6x2 cm. Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěná miska oválného tvaru je vyrobena z masivního buku a nabízí přírodní vzhled, který se hodí do každého domova. Její rozměry 22x12x4,5 cm ji činí praktickou pro každodenní použití i jako stylovou dekoraci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592429300653 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 22 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 22 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Dřevěná miska ve tvaru houslí, masivní dřevo, rozměr: 17x30x4,5 cm
Dřevěná miska ve tvaru listu, masivní dřevo, rozměr 18x10x2 cm
Designová dřevěná miska na ořechy ve tvaru ořechu s integrovaným louskáčkem. Mozaikové provedení ze 2 druhů masivního dřeva, 28×23×4,5 cm
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Dřevěná miska ve tvaru tlapky se 4 panáky, masivní dřevo, velikost 18 x 18x 2 cm . Český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



