Drevený obal s kvetináčom a tabuľkou na písanie kriedou, 17x15x17 cm Český výrobok
Kód: 40949-00Súvisiaci tovar
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevená nádoba s kvetináčom je vyrobená z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Horná priečka je natretá kriedovou farbou. Aby ste si vysadenú rastlinu ľahko zapamätali, môžete jej názov napísať kriedou na túto priečku. Vonkajší rozmer 17x17x15 cm. Vnútorný rozmer 15x15x15 cm so skosenými rohmi. Súčasťou výrobku je okrúhly hrniec s priemerom 15 cm v antracitovej farbe. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.59 kg |
| EAN: | 8592429409493 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená závesná skrinka s kvetináčom so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčom s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená nádoba na tri kvetináče, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
