Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Kód: 41351-00Související produkty
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný závěsný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený. Uprostřed je vyříznuté srdíčko. Vnější rozměr 27x27x20 cm. Vnitřní rozměr 25x25x20 cm. Vhodné pro samozavlažovací květináč o rozměrech 25x25x20 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Vhodný květináč naleznete v naší nabídce pod kódem 39974. Květináč není součástí balení. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 8592429413513 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 27 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



