Dřevěný obal s truhlíkem tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Kód: 41265-00Související produkty
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s truhlíkem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený hnědou barvou. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x15cm. Součástí výrobku je samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Není určené pro přímý styk s vodou.Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 8592429412653 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



