Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 46095-00Související produkty
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený na hnědo. Vnější rozměr 52x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 50x19,5x15cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 50x19x16,5 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 41122. Truhlík není součástí balení. Není vhodné pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8592429460951 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 52 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



