Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Kód: 41509-00Související produkty
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný závěsný obal s květináčem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a namořený. Uprostřed je vyříznuté srdíčko. Vnější rozměr 27x27x21 cm. Vnitřní rozměr 25x25x20 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací květináč o rozměrech 25x25x20 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.68 kg |
| EAN: | 8592429415098 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 27 cm |
| Šířka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



