Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm, dřevěný květináč
Kód: 40736-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Tmavý dřevěný obal na truhlík vnese do domova, na balkon i terasu příjemné teplo přírodního materiálu a elegantní, čistý vzhled. Je mořen do hnědého odstínu, který krásně ladí s...
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináče je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 45x15x15 cm. Vhodné pro tři kulaté květináče o průměru 15cm, nebo pro obdélníkový truhlíček v maximální velikosti 43x13 cm. Vhodné květináče naleznete v naší nabídce pod kódem 40657. Květináč není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429407369 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



