Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 45189-00Související produkty
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva a má přírodní barvu. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Truhlík je ozdobou nejen do interiéru, ale využití nalezne i v zastřešeném exteriéru. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x16cm. Truhlík je uvnitř opatřen černou fólií o tloušťce 150 mikronů. Fólie je z hygienicky nezávadného koextrudovaného polyethylenu. Jedná se o 3-vrstvou vyfukovanou fólii LDPE, která je velmi pevná a nahrazuje tak běžně vkládáný plastový truhlík. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.36 kg |
| EAN: | 8592429451898 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



