Wooden decoration of a sitting cat, solid wood, 15x12.5x2.5
Code: 38853-00Related products
Wooden wall decoration Deer 41 cm
on stock
€15,20
Wooden decoration Deer on the wall 41 cm Czech product
Product detailed description
The wooden sitting cat is carved from solid alder wood, the size is 15 x 12,50 x 2,5 cm, the decoration is treated with natural oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Separate Decorations |
|---|---|
| Weight: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592429388538 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 15cm |
| Width: | 12.5 cm |
| Height: | 2.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Kočka |
| Size: | 15 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Solid alder |
Wooden decoration cat lying down, solid wood, 15x10.5x2.5 cm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€9,20
Wooden decoration cat lying down, solid wood, 15x10.5x2.5 cm
Product rating
4,5
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2 ratings
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Leave a rating
List of ratings
4
MV
Monika Vejvodová
The product rating is 4 out of 5 stars.
|
25/03/2026
- Štítek s cenou přilepen na dřevě, špatně se odstraňuje a zanechává světlejší odstín
5
KD
Krézková Dana
The product rating is 5 out of 5 stars.
|
01/12/2020
Úžasný
