Wooden puzzle nativity in the heart, solid wood of two types of wood, 9x12x3 cm
Code: 27767-OLRelated products
Wooden Nativity Scene with Figurines, Solid Wood, 15 cm, Czech Product
Nativity scene made of solid wood with bark, hand carved, 16 x 14 cm, Czech product
Figurine for crib - Sheep 4,5 cm
Wooden 3D wooden nativity scene 13 cm
Nativity scene made of solid wood with bark, hand carved, 27 x 24 cm, Czech product
Wooden crib (without figures) 54 cm . Product of Czech Republic The picture is illustrative with figures.
Figurine for crib - Sheep 3 cm
Wooden crib in the shape of a hemisphere with figures, solid wood, 17 x 13 x 4,5 cm, Czech product
Product detailed description
Wooden puzzle in the shape of a nativity scene is made of solid alder and lime wood, the size is 12 x 9 cm, the puzzle is packed in a cellophane bag, the wood is treated with natural oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Wooden Nativity Scenes |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429277672 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 9 cm |
| Width: | 12cm |
| Height: | 3cm |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Betlém |
| Size: | 12 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Lípa masiv, Solid alder |
Wooden crib with figures 50 cm
Wooden crib (without figures) 45 cm. Product of Czech Republic The picture is illustrative with figures.
Wooden crib (without figures) 60 cm. Product of Czech Republic The picture is illustrative with figures.
Set of wooden crib with figures 60 cm. Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
