2-in-1 Kidney-Shaped Wooden Coaster and Candlestick Stand, 4 Round Printed Coasters, 18.5x12.5x4.5
Code: 30170-0BRelated products
White tea light candle
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€0,20
White tea light candle
Tea light candle red
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€0,20
Tea light candle red
Wooden coaster square text "beautiful day", diameter 9 cm, Czech product
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€2,40
Wooden square coaster with the text 'beautiful day', 9 cm, Czech product
Product detailed description
Wooden coaster stand 2 in 1 with a candle holder and four round printed coasters is made of solid beech wood, the size is 18,50 x 12,50 x 4,50 cm, the stand includes a glass cup for a tea candle and the coasters are printed with maple leaves, the stand is treated with oil on the surface.Additional parameters
| Category: | Coasters and Placemats |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429301704 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 18.5 cm |
| Width: | 12.5 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | List |
| Size: | 18 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
2-in-1 wooden coaster and candlestick stand, 4 printed coasters, solid wood, 18.5x12.5x4.5 cm
on stock
€20
Wooden tray and candle holder 2in1, 4 trays with print, solid wood, 18,5x12,5x4,5 cm czech product
Round wooden coaster Wine text "pour your wine and relax", diameter 10.5 cm, Czech product
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
on stock
€2,40
Round wooden coaster with wine-themed text "pour your wine and relax", diameter 10.5 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
