2-in-1 wooden coaster and candlestick stand, 4 printed coasters, solid wood, 18.5x12.5x4.5 cm
Code: 30169-0BRelated products
Wooden round coaster with the text "super sis", diameter 10.5 cm, Czech product
Square wooden coaster with a branch motif, solid wood, 9 cm
Product detailed description
Wooden coaster stand 2 in 1 with a candle holder and four printed round coasters is made of solid beech wood, the size is 18,50 x 12,50 x 4,50 cm, the stand includes a glass cup for a tea candle and coasters with a leaf motif, the stand is treated with oil on the surface.
czech product
Additional parameters
| Category: | Coasters and Placemats |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592429301698 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 18.5 cm |
| Width: | 12.5 cm |
| Height: | 4.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | List |
| Size: | 18 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv |
Wooden square coaster with the text 'beautiful day', 9 cm, Czech product
Set for dining - coaster stand and four coasters same motif
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
