Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 47x17x15cm Český výrobek
Kód: 40969-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináči je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 15x15x15 cm se zkosenými rohy. Součástí výrobku jsou tři kulaté květináče o průměru 15 cm. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409691 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



