Dřevěný obal s květináči, 47x17x15cm Český výrobek
Kód: 40965-00Související produkty
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináči je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 45x15x15 cm. Součástí výrobku jsou tři kulaté květináče o průměru 15cm. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409653 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



