Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Kód: 41492-00Související produkty
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Imitace betonového květináče se skutečným betonovým povrchem, základní konstrukce je z voděodolné OSB desky napenetrované speciální penetrací a potažené betonovou stěrkou v antracitové barvě s vsazeným samozavlažovacím květináčem. Na betonovou stěrku je nanesen speciální ochranný lak. Vnější rozměr 33x33x50,5 cm. Vnitřní rozměr 30x30x25 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací květináč o rozměrech 30x30x24 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Váha výrobku je pouze 8,2 kg a je tedy výrazně lehčí než celobetonový květináč, tzn. je s ním mnohem snazší manipulace, ale vzhled je od betonového k nerozeznání. Květináč není určen do prostředí, kde dochází ke kombinaci mráz-vlhko a též není určen do trvale vlhkého prostředí. Obrovskou výhodou proti betonovému výrobku je snadná manipulovatelnost oproti několikanásobně těžšímu betonovému při zachováni designu betonového výrobku. Z tohoto důvodu je ideální všude tam , kde je obtížné manipulovat s těžkým předmětem. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 8.2 kg |
| EAN: | 8592429414923 |
| Barva: | Šedá, Antracitová |
| Délka: | 33 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 50.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 50,5 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



