Wooden packaging with flower pot, 17x17x15cm Czech product
Code: 40938-00Related products
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid spruce wood without finish. Outer dimension 17x17x15cm. Inner dimension 15x15x15 cm with bevelled corners. The product includes a round pot with a diameter of 15cm in anthracite colour. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.49 kg |
| EAN: | 8592429409387 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 17 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
