Dřevěný obal na květináč, 33x33x24cm, dřevěný květináč
Kód: 40685-00Související produkty
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 33x33x24 cm. Vnitřní rozměr 28x28x24 cm. Vhodné pro samozavlažovací květináč o rozměrech 30x30x24, který dobře zapadne a drží v obalu na vnitřní dřevěné příčce. Vhodný květináč naleznete v naší nabídce pod kódem 40661. Květináč není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 8592429406850 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 33 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 33 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na truhlík tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



