Dřevěný obal s květináčem - tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Kód: 40953-00Související produkty
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináčem je vyrobený z masivního mořeného smrkového dřeva. Vnější rozměr 17x17x15cm. Vnitřní rozměr 15x15x15 cm se zkosenými rohy. Součástí výrobku je kulatý květináč o průměru 15cm, antracitové barvy. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 8592429409530 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 17 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



