Dřevěný obal s truhlíkem přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 46096-00Související produkty
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hladký, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče, 47x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s truhlíkem je vyrobený z masivního smrkového dřeva a je bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 52x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 50x19,5x15cm. Součástí výrobku je samozavlažovací truhlík o rozměrech 50x19x16,5 cm, který dobře zapadne a drží v obalu. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 8592429460968 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 52 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 52 cm |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



