Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm, dřevěný květináč Český výrobek
Kód: 40723-00Související produkty
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný obal na květináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Betonový květináč odlehčený - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem bílý, 62x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 52x21,5x17cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Vnější rozměr 17x17x15cm. Vnitřní rozměr 15x15x15 cm se zkosenými rohy. Vhodné pro kulatý květináč o průměru 15 cm, nebo hranatý květináč v maximální velikosti 13x13 cm. Vhodný květináč naleznete v naší nabídce pod kódem 40657. Květináč není součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429407239 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 17 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 17 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



