Wooden box made of solid wood, 50x30x25 cm
Code: 39956-00Related products
Wooden box made of solid wood, 34x21x12 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden gift box with heart and lid, solid spruce wood, 27x27x22 cm (length/width/height)
Wooden box made of solid wood, 40 x 27 x 12 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden box made of solid wood, 32x19x10 cm (length/width/height), Czech product
Wooden gift box with lid, solid spruce wood, 34x24x16 cm (length/width/height)
Wooden box with a lid, solid spruce wood, external dimensions 24x24x25 cm (length/width/height)
Product detailed description
Wooden box made of solid spruce wood, dimensions 50 x 30 x 25 cm, volume 37 l, capacity 15 kg. The holes ensure air circulation. The product is uncoated.
Additional parameters
| Category: | Crates and boxes |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 8592429399565 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 50cm |
| Width: | 30cm |
| Height: | 25 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 50 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box made of solid wood, 34x24x15 cm (length/width/height), Czech product.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40x15x14 cm (délka/šířka/výška)
Wooden box made of solid wood, 46x33x12 cm (length/width/height), Czech product.
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
