Wooden angel with bark, solid wood, 11x6x3.5 cm
Code: 36115-00Related products
Wooden angel with wings and motivational text, solid wood, 18 x 15 cm Czech product
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 93x46 cm, Czech product
Wooden angel with insert - nativity scene, solid wood, height 10 cm
Wooden puzzle angel, solid wood of two types of wood, 15 cm
Wooden angel, solid wood, height 10 cm
Wooden angel with heart, solid wood, height 10 cm
Wooden angel with heart with text Guardian Angel, solid wood, height 11 cm czech product
Wooden angel with bark, solid wood, 18 cm
Wooden standing angel with wings and motivational text, solid wood, 18 x 15 cm Czech product
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden decoration of an angel with bark is made of solid alder wood, where the beauty of the upper bark stands out, the size is 11 x 6 x 3,5 cm.Additional parameters
| Category: | Angels |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592429361159 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 11 cm |
| Width: | 6 cm |
| Height: | 3.5 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Anděl |
| Size: | 11 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Alder with bark solid |
Wooden angel with deposit - nativity scene, solid wood, 20x13,5x3 cm
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 93x46 cm, Czech product
Wooden angel with insert - candles, solid wood, height 10 cm
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
