Dřevěný obal na tři květináče - tmavý, 47x17x15cm, dřevěný květináč
Kód: 40770-00Související produkty
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináče je vyrobený z masivního mořeného smrkového dřeva. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 45x15x15 cm. Vhodné pro tři kulaté květináče o průměru 15cm, nebo pro obdélníkový truhlíček v maximální velikosti 43x13 cm. Vhodné květináče naleznete v naší nabídce pod kódem 40657-00. Květináč není součástí balení. Není určené pro přímý styk s vodou. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429407703 |
| Barva: | Hnědá |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na dva květináče s motivem kosočtverců, 32x17x15cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



