Dřevěný obal na truhlík s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Kód: 43388-00Související produkty
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem se srdcem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěná bedýnka na bylinky z masivního dřeva s možností popisu, 24x14x11,5 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěný obal na dva květináče s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na truhlík je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Uprostřed jsou vyříznutí ptáčci. Vnější rozměr 62x21,5x17cm. Vnitřní rozměr 60x19,5x15cm. Vhodné pro samozavlažovací truhlík o rozměrech 60x19x16,5, který dobře zapadne a drží v obalu. Vhodný truhlík naleznete v naší nabídce pod kódem 40669. Truhlík není součástí balení. Obal je ozdobou nejen do interiéru, ale využití nalezne i v zastřešeném exteriéru.Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8592429433887 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 62 cm |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 62 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem a tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný závěsný obal s květináčem, 27x27x21 cm, český výrobek
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



