Dřevěný obal na tři květináče s tabulkou pro psaní křídou, 47x17x15cm, dřevěný květináč Český výrobek
Kód: 40739-00Související produkty
Dřevěný truhlík s tabulkou pro psaní křídou, uvnitř s černou fólií, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Betonový truhlík odlehčený - hladký, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal na květináč je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Horní příčka je natřená tabulovou barvou. Pro snadné zapamatování zasazené rostlinky, lze na tuto příčku napsat název křídou. Vnější rozměr 47x17x15cm. Vnitřní rozměr 15x15x15 cm se zkosenými rohy. Vhodné pro tři kulaté květináč o průměru 15 cm, nebo hranatý truhlíček v maximální velikosti 43x13 cm. Vhodné květináče naleznete v naší nabídce pod kódem 40657. Květináče nejsou součástí balení. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8592429407390 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 47 cm |
| Šířka: | 17 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 47 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem tmavý, 17x17x15cm Český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem, 52x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný závěsný obal na květináč se srdcem tmavý, 27x27x21 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



