Dřevěný obal s květináčem, 32x32x24cm Český výrobek
Kód: 40943-00Související produkty
Dřevěný obal s květináči a tabulkou pro psaní křídou, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináči s motivem kosočtverců, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na tři květináče s motivem kosočtverců, 47x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem, 62x21,5x17cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík se srdcem bílý, 52x21,5x17cm Český výrobek
Dřevěný obal s truhlíkem s ptáčky, 62x21,5x17cm, český výrobek
Vneste do svého domova nebo zahrady kousek přírody a tepla domova. Dřevěný obal na truhlík se srdcem je nejen praktickým doplňkem, ale i krásnou dekorací. Tmavé provedení působí...
Dřevěný obal na květináč s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný obal s květináčem je vyrobený z masivního smrkového dřeva bez povrchové úpravy. Vnější rozměr 32x32x24 cm. Vnitřní rozměr 26x26x24 cm. Součástí výrobku je samozavlažovací květináč o rozměrech 30x30x24, který dobře zapadne a drží v obalu. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Květináče a truhlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429409431 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 32 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 32 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný obal s květináči s motivem krajky, 32x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem kosočtverčů, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík přírodní, 52x21,5x17cm, český výrobek
Smrkový truhlík se srdcem pro okno i balkon Dřevěný truhlík se srdcem v rozměru 62 × 21,5 × 17 cm spojuje masivní smrkový obal s vyříznutým motivem srdce a samozavlažovací...
Betonový truhlík odlehčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobek
Dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou, 17x15x17 cm český výrobek
Dřevěný obal s květináčem s motivem krajky, 17x17x15cm český výrobek
Dřevěný obal na květináč tmavý, 27x27x21 cm Český výrobek
Dřevěný obal na květináč se srdcem, 27x27x20 cm český výrobek
Dřevěný obal na truhlík, 62x21,5x18cm
Dřevěný obal na truhlík se srdcem - tmavý, 62x21,5x17cm český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



