Drevený závesný obal s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Kód: 41518-00Súvisiaci tovar
Drevená nádoba na tri kvetináče s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom biely, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre drží v obale. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.73 kg |
| EAN: | 8592429415180 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
Betónový hrniec ľahký - hrubý, 33x33x50,5cm, český výrobok
Drevená chňapka s motívom kosoštvorca, 17x17x15cm český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč tmavý, 37x37x30cm Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
