Drevený obal na kvetináč, 27x27x21 cm Český výrobok
Kód: 41022-00Súvisiaci tovar
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčom, tmavá, 37x37x30cm Český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená škatuľka s kriedou, vnútri s čiernou fóliou, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený obal na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva bez povrchovej úpravy. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorné rozmery 25x25x21 cm. Vhodný pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa dobre zmestí a drží v obale na vnútornej drevenej priečke. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 8592429410222 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Škatuľa z ľahkého betónu - hladká, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavým, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená chňapka s kriedou, 17x15x17 cm český výrobok
Drevený obal na debničku tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s truhlicou, 62x21,5x17cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
