Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom, 27x27x21 cm, český výrobok
Kód: 41511-00Súvisiaci tovar
Drevený závesný box s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
Drevená nádoba na dva kvetináče s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 32x17x15cm český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom kosoštvorca, 47x17x15cm český výrobok
Drevená dóza na bylinky z masívneho dreva, 24x14x11,5 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevený kryt škatule, 62x21,5x18cm
Drevená krabička so srdcom biela, 62x21,5x17cm Český výrobok
Drevená debnička s kvetináčmi s motívom čipky, 32x17x15cm český výrobok
Podrobný popis
Drevený závesný držiak na kvetináč je vyrobený z masívneho smrekového dreva. V strede je vyrezané srdce. Vonkajšie rozmery 27x27x21 cm. Vnútorný rozmer 25x25x20 cm. Vhodné pre samozavlažovací kvetináč s rozmermi 25x25x20 cm, ktorý sa do nádoby dobre zmestí a drží. Vhodný hrniec nájdete v našej ponuke pod kódom 39974. Kvetináč nie je súčasťou balenia. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a sadenice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.38 kg |
| EAN: | 8592429415111 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 27 cm |
| Šírka: | 27 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 27 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený obal na kvetináč so srdcom, 27x27x20 cm český výrobok
Drevený kryt škatule, 62x21,5x17cm český výrobok
Drevená nádoba s kvetináčmi a kriedovou tabuľou, 32x17x15cm český výrobok
Drevená škatuľka s kvetináčom s motívom čipky, 17x17x15cm český výrobok
Škatuľa z ľahkého betónu - hrubá, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
Drevená krabička s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
Drevený obal na krabičku so srdcom, 52x21,5x17cm český výrobok
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
